Lekarze Chirurg stomatolog Białystok

lek. dent. Ewa Snarska

Snarska Ewa. Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna
15-092 Białystok

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, ma ogromną wiedzę, świetnie dobiera sposób leczenia. Cenię również Panią Doktor za to, że jest wspaniałym człowiekiem. Wizyta w gabinecie jest przyjemnością. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Ewa Gołdowska-Milewska

Chirurg stomatolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego
ulica M.C. Skłodowskiej 24 a
15-276 Białystok

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Fachowość, spokój, opanowanie i podejście do pacjenta - na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś ma obawy przed zabiegiem, to szczerze polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Zbigniew Kamocki

Zielonogórska 9/36
15-674 Białystok

Kompetentny lekarz z ludzkim podejsciem do pacjeta i jego rodziny.Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.
Opinia dodana przez: Irena

mgr Marta Hońko

PRIMADENT
Witosa 36 lok. 120
Białystok

Lekarka ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Tłumaczy zrozumiale, językiem przystępnym dla laika. Pełna kultura leczenia i fachowość.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Agnieszka Nikołajuk-Kopańko

Rumiankowa 13
15-665 Białystok

Fantastyczna stomatolog z super podejściem. Jestem jej pacjentką od kilku ładnych lat i nie wyobrażam sobie iść gdziekolwiek indziej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Artur Weremijewicz

Chirurg dziecięcy

Waszyngtona Jerzego 22 A/44
15-274 Białystok

Dzieci na oddziale bardzo lubią Pana doktora.Konkretny lekarz, można porozmawiać i usłyszeć odpowiedź.Jak to mój syn stwierdzil: mamo,Pan doktor jest na chillu taki ,wyluzowany :) Super ze szpital ma takiego człowieka.Pozdrawiamy i dziekujemy.
Opinia dodana przez: Beata Huryn

lekarz Marcin Juchimiuk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
15-471 Białystok

Bardzo dobry lekarz! Życzliwe podejście do pacjenta, duża doza humoru, pogoda ducha- pomagają przetrwać trudne chwile. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Mariusz Zajkowski

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Polecam. Miła i fachowa obsługa. Leczenie protetycze wykonane bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm. Doktor poleci najlepsze rozwiązanie. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Zbigniew Zosiuk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rybnika 40
15-655 Białystok

Pełnia kompetencji i zaufania, specjalista w każdym calu. Poświęcony czas na leczenie oraz empatia godna podziwu, w dzisiejszych czasach wręcz niespotykana. Godny wszelkiego polecenia.
Opinia dodana przez: Edward

dr Dorota Antonowska

A-dent
Mickiewicza 86
Białystok

Lubię ludzi którzy traktują swoją pracę z zaangażowaniem,cały czas się dokształca,zawsze ma w gabinecie jakieś nowinki,zrobi wszystko żeby pacjenta nic nie bolało i wyszedł zadowolony,a zarazem ceny nie zwalają z nóg.Bardzo ale to bardzo polecam tego stomatologa,dzięki niej przestałem się bać tego działu medycyny.
Goraco polecam!profesjonalista a jednoczesnie bardzo mily czlowiek !

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

ulica Zachodnia 2A/26
15-345 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lek. dent. Bartosz Bagiński

Bagiński Stomatologia
15-779 Białystok

Dzisiaj Dr. Bartosz Bagiński z Dentimed-u usuwał mi ósemkę. Dodam, że tylko siedzenie na fotelu dentystycznym przyprawia mnie o dreszcze a co do tego cały zabieg. Jednak obawy okazały się niesłuszne. Szybko, solidnie i w przystępnej cenie. Żadnego bólu. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam. Jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze - żona również jest bardzo zadowolona :)
Opinia dodana przez: Klient Białystok

lek. dent. Krystyna Lewandowska

ulica Swobodna 24/240
15-756 Białystok

Pani dr Krystyna Lewandowska leczy moje zęby od bardzo wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Jest świetnym fachowcem, a poza tym przemiłą osobą. Zawsze dokładnie wytłumaczy przebieg leczenia i podtrzyma na duchu kiedy potrzeba. Dba o swoich pacjentów. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Agnieszka Lulewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Anna Hościłowicz Stomatologia Dzieci i Dorosłych
ulica Plac Wyzwolenia 4/1
15-487 Białystok

Super polecam w 100%. Po raz pierwszy lekarz u ktorego zapomnialem ,że dentyta to sadysta. Kolega ,ktory trafil z bolem został przyjety szybko i tez jest zadowolonu.

lek. dent. Marcin Dojlida

Dubois 5
15-349 Białystok

Bardzo polecam. Pan zna się na swoim fachu. Chodze do niego od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

lekarz Jerzy Łukaszewicz

ulica Grota Roweckiego 37
15-174 Białystok

Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację trzustki. Pomału dochodzę do siebie Bałam się panicznie bólu pooperacyjnego,ale czego człowiek nie wytrzyma! Chumor trzyma się w normie tak jak był. Chylę czoło przed Panem doktorem i jego umiejętnościami. Dziękuję raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Romana

Dorota Wróblewska

Boh. Monte Cassino 13 lok.1
Białystok

Same plusy, polecam, przesympatyczna kobieta

lek. dent. Ewa Iwanowicz

Gabinet Stomatologiczny
15-025 Białystok

Cieszę się, ze trafiłem do gabinetu Pani Ewy Iwanowicz. Lekarz godny zaufania o wielkiej wiedzy i umiejętnościach. Minęło już kilka lat a moje zęby w dalszym ciągu są na swoich miejscach. Mogło być inaczej, znaczy - gorzej. Po tym wizyty kontrolne to godny polecenia luksus - oczywiście w tym zakresie. Moja opinia: 5/5 - w pełnym zakresie ocen.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Emilia Ostapczuk

Wolf Trade
Nowa 28
15-343 Białystok

Doktor Emilia godna zaufania ,wytłumaczy ,doradzi jest osobą miłą i taktowną.Godną polecenia jest najlepsza.
Opinia dodana przez: Urszula